CERRAHİ BEN ALMA

Cerrahi Ben Alma

Bilinen şekilde bir riski olmayan cerrahi ben alma her türlü donanıma sahip olan kliniğimizde hijyenik bir ortamda kolay bir şekilde yapılmaktadır. Vücutta farklı yerlerde ben bulunmaktadır. Görünen ya da görünmeyen yerlerde ben bulunması normaldir. Görünen yerlerdeki benlerden rahatsız olanlar daha çok ben aldırma girişiminde bulunmaktadır. Varlığının olması kanser riski taşıyan benlerin alınması gayet önemli olmaktadır. Erken tedavi edilme her hastalıkta olduğu gibi ben almada da önemlidir ve gereklidir. ESTE MALATYA ben alma konusunda yapmış olduğu çalışmalar ile hastaların kanser riski ile karşılaşmalarına engel olmaktadır.

Benler Alındığında İz kalır mı?

Güzellik ve estetik anlamında müşterilerimize sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetler doğrultusunda este Malatya olarak benlerinden rahatsız olanlara da yardımcı oluyoruz. Bu konuda herkesin en büyük tedirginliği benlerin alınmasının ardından iz kalıp kalmamasıdır. Bu konuda benin yapısı da, yapılacak olan müdahalede çok önemlidir. Ameliyat ile yapılan tedavilerde dikiş izinin kalma durumu söz konusu olmaktadır. Buharlaştırma yöntemi tercih edilirse eğer belli olmayan bir sivilce şeklinde iz kalma olabilmektedir.

Radyo frekansları ile yapılan ben aldırma yönteminde ise buharlaştırma yönteminde olduğu gibi belli belirsiz bir iz olması mümkün olmaktadır. Dondurma yönteminde ise belirgin bir çukurluk kalması mümkündür. Ben alma işlemi cerrahi müdahale ile alındıktan sonra dikkatli bir şekilde su değdirmeden o bölgeyi korumanız gerekmektedir. Kliniğimizden en kısa sürede randevu alarak her türlü estetik sorunlarınızda destek alabilirsiniz.

Not: Bu web sitesindeki Tüm bilgilendirme ve materyaller Herhangi bir hastalığa teşhis veya tedavi etmek için tasarlanmamıştır,
Profesyonel Tıbbi Tavsiye İçin Kaynak Olarak Kullanılmamalıdır. Bu Sitedeki Bilgiler Sağlık Bakanlığı Tarafından Değerlendirilmemiştir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*