BATIK TIRNAK CERRAHİ

Batık Tırnak Cerrahi

Vücudumuzda yer alan her organın bakımı ve sağlıklı olması çok önemlidir. Özellikle ayak bakımı, tırnakların güzelliği kadınlar için çok önemli olmaktadır. Ama batık tırnak hem kadın hem de erkek için can sıkıcı bir durum olmaktadır. Tırnağın deriye batarak zamanla burada büyümesi batık tırnak rahatsızlığını meydana getirmektedir. Ayak parmak tırnağının yumuşak dokunun içine batması sonucunda oluşan tırnak batmalarında batık tırnak cerrahi yöntemi uygulanmaktadır. Bu konuda da ESTE MALATYA hijyenik bir ortam olan kliniğinde güvenli bir şekilde operasyonlarını yapmaktadır. Genel olarak ayak başparmağında görülen bu can sıkıcı durum diğer parmaklarda da görülebilmektedir.

BATIK TIRNAK NEDEN OLUR?

– Hatalı yapılan pedikürler
– Yanlış seçilen ayakkabılar
– Hamilelik ve fazla alınan kilolar
– Ağır olarak yapılan spor hareketleri
– Diyabet hastalığı
– Tırnakların yanlış kesimi

Bu sebepler nedeni ile ayak tırnakların deriye batması söz konusu olmaktadır. Artık ayak tırnaklarınızın batması kâbusunuz olmasın. Çünkü este Malatya kliniği olarak sizi bu can acıtıcı durumdan cerrahi müdahale ile kolayca kurtarabiliriz. Lazer ve güzellik kliniği olarak bizden randevu alan tüm hastalarımıza itina ve güler yüz ile hizmet sağlıyoruz. Tırnak batma cerrahisinin yanı sıra güzellik anlamında gerekli olan bütün konularda hizmet veriyoruz. Ağrılı bir uygulama yöntemi olan tırnak çekme yerine ağrı olmadan çözümler üretiyoruz. En kısa sürede kliniğimizden randevu alarak bize ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=NGGLp_xqpCA

Not: Bu web sitesindeki Tüm bilgilendirme ve materyaller Herhangi bir hastalığa teşhis veya tedavi etmek için tasarlanmamıştır,
Profesyonel Tıbbi Tavsiye İçin Kaynak Olarak Kullanılmamalıdır. Bu Sitedeki Bilgiler Sağlık Bakanlığı Tarafından Değerlendirilmemiştir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*