FOTONA DÖVME SİLME

Fotona Dövme Silme

Günümüzde dövme, birçok mecrada insanlar tarafından tercih edilmeye ve hemen her bireyde bulunmaya başlamıştır. Küçük, büyük, renkli veya siyah olarak çok farklı çeşitleri vardır. İnsanlar yaptırdığı dövmelere anlam yüklerler ve hayat insanlara farklı sürprizler sunar. Bu yüzden insanlar belirli sebeplerle yaptırdığı dövmelerden pişman olup sildirmek için çok farklı yöntemler denemiştir.

Eski dövmenin üzerine yeni bir desen veya tamamen farklı bir model yaptırarak kurtulmaya çalışmışlardır. Bu yöntemlerin ne kadar sağlıklı olduğu tartışılırken fotona dövme silme yöntemiyle artık istenmeyen dövmelerden tamamen kurtulmak mümkün. Tabi ki bu işlemi her yerde ve herkese güvenerek yaptırmak yanlıştır. Çünkü ne olursa olsun insan sağlığı her şeyden önemlidir. Bizde Este Malatya olarak verdiğimiz hizmetlerde öncelikli olarak insan sağlığına ve memnuniyetine önem vermekteyiz.

Este Malatya farkıyla sizde dövmelerinizden kurtulabilirsiniz

Dövme silme işlemi lazer yöntemiyle cildinize seans seans uygulanarak zaman içerisinde tamamen kurtulmanızı sağlayan bir yöntemdir. Seanslar dövmenin tarzına, şekline, boyutuna, rengine ve kişinin derisinin kalınlığına bağlı olarak farklılıklar göstermektedir. Bugüne kadar biz Este Malatya olarak tedaviye gelen hastalarımıza son derece ciddi davranmaktayız ve isteklerine önem göstererek beklenti ve talepleri doğrultusunda gerekli işlemleri uygulamaya son derece özen göstermekteyiz. ESTE MALATYA, alanında sahip olduğu yüksek bilgi ve tecrübeleriyle siz değerli insanların istemediği ve pişmanlık duyduğu dövmelerinizden kurtulmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Fotona ile artık her renk ve büyüklükte dövmelerin iz bırakılmadan silinmesi çok basit.

Dövme silmede kullanılan cihazımız derinize vermeden, deri içindeki renkli pigmentlere ulaşır. Dövme pigmentlerinin lazeri emmesi sonucu oluşan ısının etkisiyle pigmentler parçalanır. Vücudun savunma sistemi ufak parçalara ayrılmış dövme pigmentlerini daha basit yutar ve yok eder.

Polikliniğimizde, yeni bir teknikle dövme silme prosedürü uygulanmaktadır. Fotona SP Spectro fraksiyonel lazer cihazı ile toplu yapılan Qswitch dövme silme prosedürü dövmenin daha hızlıca kaybolmasını sağlar. Öncelikle, fraksiyonel lazer cihazı ile dövme bulunan alan inceltir daha sonra ise Qswitch lazer ile dövme silme prosedürü yapılır. Bu sayede hem dövme silme seans Aralıkları kısa tutulabilir ilaveten dövmenin kaybolma süresi dahada kısalır.

ÖNCESİ VE SONRASI

 

Not: Bu web sitesindeki Tüm bilgilendirme ve materyaller Herhangi bir hastalığa teşhis veya tedavi etmek için tasarlanmamıştır,
Profosyonel Tıbbi Tavsiye İçin Kaynak Olarak Kullanılmamalıdır. Bu Sitedeki Bilgiler Sağlık Bakanlığı Tarfından Değerlendirilmemiştir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,89. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

2 yorum

  1. Size resim atsam fiyat konusunda bilgi verirmisiniz

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*