Fotona Lazerle Güneş Yaşlılık Leke Çil Tedavisi

Fotona Lazerle Güneş Yaşlılık Leke Çil Tedavisi

Her türlü güneş lekesi, yüzdeki çillerin ve kırışıklığın giderilmesini sağlamak amacıyla Malatya’da açılarak hizmet veren Este Malatya sayesinde artık her türlü çil, leke gibi yüzde görünen lekeler giderilmeye çalışılmaktadır.

Leke ve Çil Tedavisi:

insanların ciltlerinin daha sağlıklı bir görünüm kazanmaları amacıyla Fotona Qx max cihaz ile yapılan uygulamalar  başarılı sonuçlar vermiştir.

Hastaların leke, çil gibi yüzlerde görünen lekeleri ortadan kaldırmak amacıyla başvurdukları ESTE MALATYA sayesinde artık her gün yüzlerce kişi yüzlerindeki lekelerden dolayı bu ESTE MALATYA dan yardım almaktadır. Hastaya leke, çiller konusunda yardımcı olan bu ESTE MALATYA sayesinde artık yüzlerdeki lekelere, çillere çözüm üretilemeye başlanmıştır. Her türlü kırışıklığı gidererek yaşlılığı önlemeye çalışan Este Malatya  çalışanları sayesinde artık insanların yüzlerinin daha genç görünmesi için aralıksız bir şekilde çalışmalara devam edilmektedir.

Leke Ameliyatı:

İnsanların yüzlerindeki lekeleri, kırışıkları ortadan kaldırmak amacıyla ESTE MALATYA tarafından hastalar muayene altına alınarak ameliyata alınmaktadır. Ameliyatı başarılı bir şekilde yapmaya çalışarak yüzlerdeki lekeleri gidermeye çalışan bu doktora başvuran hasta sayısı artmaya devam etmektedir.

Este Ameliyat: Este ameliyat sonucunda yüzlerde görünen ve insanları rahatsız eden bir durum olan yaşlanma ve çillerden dolayı bu ESTE MALATYA her daim başarılı hizmet vermeye çalışmaktadır.

Lazerle leke tedavisinin avantajları nelerdir?

Lekelerin hızlıca tedavi edilebilmesi imkânı
Tedavide hasta toleransının çok basit olması
Tedavide anestezi gerektirmemesi
Tedavi sonrası sosyal ve iş yaşamının kısıtlanmaması
Tedavi sonrası enfeksiyon riskinin olmaması

Lekeler tedavi sonrası yeniden oluşabilir mi?

Tüm leke tedavi metodlarında olduğu gibi lazerle leke tedavisinde de, leke tedavi edildikten sonra aynı bölgede yeniden gelişebilir. Ancak şu nokta oldukça önemlidir: Daha önce lazer leke tedavisi yapılan bir bölgede, lekenin yeniden gelişmesi olasılığı lazer uygulaması yapılmamış bir bölgeye göre daha düşüktür.

Hangi lekeler lazer ile tedavi edilebilir?

Güneş lekeleri
Kozmetiklere bağlı gelişen lekeler (berlock dermatiti)
Yaşlılık lekeleri
Pigmentasyonlar
Çiller (lentigo)
Derin lekeler (nevüsler)
Cafe au lait lekeleri – Gebelige bagli ortaya cikan lekeler (Melasma)

Tedavinin yan etkileri nelerdir?

Uygulama sonrasında lekenin rengi koyulaşır ve üzerinde kabuklanma oluşabilir. 7-10 gün içinde uygulamanın yapıldığı alanda rengin açıldığı görülür. Lekenin tipine göre birkaç seans uygulama gerekebilir.

Not: Bu web sitesindeki Tüm bilgilendirme ve materyaller Herhangi bir hastalığa teşhis veya tedavi etmek için tasarlanmamıştır,
Profesyonel Tıbbi Tavsiye İçin Kaynak Olarak Kullanılmamalıdır. Bu Sitedeki Bilgiler Sağlık Bakanlığı Tarafından Değerlendirilmemiştir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*