İPLE KAŞ KALDIRMA

İple Kaş Kaldırma

Yüzümün ifadesi belirleyen en önemli unsurlardan biri olan kaşlar, ilerleyen yaşlar sebebi ile zaman içerisinde düşmektedir. Kişinin kaş yapısı da bu konuda önemli bir etken olmaktadır. Kaş yapısındaki bozukluklar düşük bir ifadeye yol açmakta ve kişinin mimiklerini doğru kullanmasına engel olmaktadır. Yanlış alınmış ve zamanla küsen kaşlar da ilerleyen süreçte düşmelere neden olur ve kişinin yüz ifadesinin daha donuk ve etkisiz bir hal almasına yol açar. Bu sebeple kaş kaldırma işlemi birçok kadın tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir.

ESTE MALATYA liderliğinde iple kaş kaldırma seansları ile kolaylıkla etkili ve yüzünüze uygun doğal kaşlarınıza yeniden kavuşabilirsiniz. Basit ve acısız yöntemlerle kaşlarınız kaldırabilir, yüzünüze istediğiniz ifadeyi verebilirsiniz. Este Malatya tarafından yapılan bu uygulama sayesinde daha genç ve dinamik görüneceksiniz.

Not: Bu web sitesindeki Tüm bilgilendirme ve materyaller Herhangi bir hastalığa teşhis veya tedavi etmek için tasarlanmamıştır,
Profesyonel Tıbbi Tavsiye İçin Kaynak Olarak Kullanılmamalıdır. Bu Sitedeki Bilgiler Sağlık Bakanlığı Tarafından Değerlendirilmemiştir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*