KALICI MAKYAJ EYELİNER

Kalıcı Makyaj Eyeliner

Siz de her zaman bakımlı olmayı isteyip makyaj yapmakla zaman kaybetmek istemeyenlerden misiniz? Havuzda, denizde, terlediğinizde ya da yüzünüzü yıkadığınızda makyajınızın çıkmasını istemiyorsanız size önerimiz kesinlikle kalıcı makyaj. Kalıcı makyajı dövmeden ayıran en büyük özellik hücreleriniz yenilendiği için bir süre sonra kalıcı makyajınız kendiliğinden gidecektir. Kalıcı makyajınızın yüzünüzde silinmesi 2 ile 5 yıl arası bir süreç olacaktır.

Kalıcı makyaj eyeliner

Este Malatya Güzellik Merkezi’nde daha anlamlı daha güzel gözlere sahip olabilirsiniz.
Öncelikle anestezik özelliği olan bir krem göz bölgenize uygulanır 20-25 dakika kadar bekletildikten sonra göz yapınıza uygun olarak bir eyeliner çizilir. İsteğinize göre kuyruksuz ya da kuyruklu eyeliner yaptırabilirsiniz. İki gözünüze de kalıcı eyeliner yaptırmak ortalama 30 dakikanızı alacaktır. Kalıcı eyeliner uygulaması ile düşük gözlerinizi kalkık, küçük gözlerinizi daha büyük, büyük gözlerinizi ise daha küçükmüş gibi gösterebilirsiniz. Kalıcı makyajda önemli olan noktalardan biride makyajın doğal durmasıdır.

Özellikle makyajınız yapıldıktan 1 hafta sonra daha doğal bir görünüme sahip olabilirsiniz. Uygulamanın hemen ardından oluşan koyu renk kendini zamanla daha doğal bir renge bırakacaktır. Kalıcı makyajınızı yaptırdıktan sonra size önerimiz güneş ışığına çıplak gözle temastan kaçınmanız mutlaka güneş gözlüğü kullanın. Bayanların güzelliğine güzellik katan kalıcı makyaj uygulamasının yapıldığı güzellik merkezimizde işinde uzman sizi hayal kırıklığına uğratmayacak doktorlarla çalışmaktayız. Eğer sizde kalıcı eyeliner uygulaması yaptırmak istiyorsanız fakat aklınızda soru işaretleri varsa bizimle iletişime geçin size yardımcı olalım.

Not: Bu web sitesindeki Tüm bilgilendirme ve materyaller Herhangi bir hastalığa teşhis veya tedavi etmek için tasarlanmamıştır,
Profesyonel Tıbbi Tavsiye İçin Kaynak Olarak Kullanılmamalıdır. Bu Sitedeki Bilgiler Sağlık Bakanlığı Tarafından Değerlendirilmemiştir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*